Poszukiwania stylowego i modnego zegarka, który nie jest smartwachem. Udało się!

Jak na prawdziwą technologiczną fankę przystało to dość trudno idzie mi rozstawanie się z moimi technologicznymi gadżetami nawet jeśli rozstanie ma potrwać tylko kilka minut. O jakich gadżetach tu mówię? Przede wszystkim o moim telefonie i zegarku, które są ze mną praktycznie 24 godziny na dobę.

Są jednak takie (rzadkie) sytuacje, kiedy kobiecie (blondynce w szczególności) nie wypada chodzić w zajmującym pół ręki super inteligentnym zegarku do biegania. Oczywiście mówię tu o bardzo rzadkich sytuacjach, takich jak oficjalne wyjścia, spotkania biznesowe czy bardziej oficjalne imprezy.

Jednak takie sytuacje się zdarzają, więc postanowiłam poszukać godnego zamiennika mojego biegowego zegarka, który jak dotąd zdejmowałam tylko na czas ładowania baterii. Nie uwierzycie, ale udało mi się znaleźć coś naprawdę ciekawego. O czym mowa? Ano o zegarku z serii ICE Watch.

Zegarek ICE Watch

Przejrzałam naprawdę całe mnóstwo różnych wariantów eleganckich (ale także ładnych) zegarków dla kobiet. Jedyna seria zegarków, która mi się spodobała to zegarki Ice-Watch.

Liczba rodzajów zegarków z tej serii jest naprawdę imponująca – prawie 170 produktów. Mamy do wyboru chyba wszystkie możliwe kolory i wzory, a także warianty damskie i męskie. Poniżej tylko kilka z dostępnych w sklepie wariantów:

Zegarki ICE Watch

Miałam naprawdę problem z wybraniem modelu dla siebie, ale ostatecznie najbardziej przypadł mi do gustu model Ice-Flower dostępy w dwóch wariantach kolorystycznych:

  • ICE Watch Flower Precious Black (czarny)Zegarek Ice Flower (czarny)
  • ICE Watch Flower Precious White (biały)

Tyle jeśli chodzi o wygląd mojego nowego modnego i eleganckiego zegarka. A jak wyglądają jego parametry i funkcje? A więc:

  • Zegarek jest naprawdę lekki (waży zaledwie 32 g) i cienki (9 mm)
  • Wodoszczelność do 100 m
  • Mineralne szkiełko odporne na pęknięcia i stłuczenia
  • 2 lata gwarancji

Jak dla mnie nie ma chyba lepszej alternatywy mojego ekstra grubego i inteligentnego zegarka biegowego. Poważnie! A jak Wy sobie radzicie w sytuacji, kiedy trzeba się rozstać ze swoim niekoniecznie eleganckim gadżetem?

Add Comment