Power Bank w samolocie. Czy można zabrać power bank na pokład samolotu?

Czy power bank stał się ważną częścią Twojego życia? Czy masz go zawsze przy sobie? Bez wątpienia jest to Twój nieodłączny towarzysz gdziekolwiek jesteś i gdziekolwiek się wybierasz. Po prostu nie wyobrażasz sobie dnia bez tego poręcznego pomocnika, który utrzyma Twój telefon komórkowy lub tablet naładowany i gotowy do użycia przez całą dobę.

Wybierasz się niebawem w podróż samolotem? Z pewnością zastanawiasz się, czy możesz zabrać ze sobą swój power bank na pokład. Szczególnie jeśli czeka Cię długi lot, będziesz musiał naładować swoje urządzenie zaraz po wylądowaniu.

Nie martw się, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: Tak, możesz zabrać swój power bank do samolotu!

Zasady i wytyczne dotyczące power banków w samolocie

Przed spakowaniem walizki i wyruszeniem na lotnisko należy zapoznać się ze wszystkimi zasadami i wytycznymi dotyczącymi sprzętów zasilanych bateriami/akumulatorami, do których należy i power bank. Jak z pewnością wiesz wszystkie linie lotnicze mają swoje regulaminy i zasady bezpieczeństwa, których każdy pasażer musi przestrzegać. Przewożenie przenośnych banków energii także podlega tym regulacjom. Niektóre wytyczne, mogą się zmieniać w zależności od przewoźnika, miejsca wylotu i przylotu. ale większość z nich jest taka sama dla wszystkich firm i krajów.

Najpopularniejsze reguły i zasady znajdziesz na naszej infografice:
Fakta om mobiltelefoner og smartphones

One Response

  1. FRA 1 września, 2019

Add Comment