Nowoczesne smartwatche firmy Michael Kors

Michael Kors połączył jakość i elegancję zegarków z nowoczesnością i funkcjonalnością. W ten sposób powstała nowa oferta smartwatchy.

Zegarki Michaela Korsa od lat cieszą się niesłabnącą popularnością i są zaliczane do najczęściej wybieranych dodatków na świecie. Noszą je zarówno największe gwiazdy show-biznesu, jak i wszystkie osoby, które lubią design i wyjątkową jakość, którą oferuje marka. Zarówno zegarki damskie jak i męskie będą piękną ozdobą nadgarstków na każdą okazję. 

Teraz pokochają je także wielbiciele nowinek technologicznych, bo Michael Kors wprowadził do swojej oferty dwie linie smartwatchy: MK Access Bradshow dla kobiet i MK Access Dylan skierowany dla panów. Co jest takiego wyjątkowego w tych zegarkach? 

Smartwatch Michael Kors – nowoczesny gadżet na Twoim nadgarstku

Dziś od zegarka oczekuje się nie tylko jakości wykonania, zachwycającego oko designu, ale także dodatkowych funkcji, które ułatwią codzienne życie. Smartwatch to rodzaj inteligentnego zegarka, który współpracuje ze smartfonem, a jednocześnie ozdabia Twój nadgarstek. Możesz połączyć zalety stylowego akcesorium z urządzeniem sprawiającym, że Twoje codzienne zadania, jak i aktywności będą monitorowane i wspierane właśnie przez Twój zegarek. 

Michael Kors Access Smartwatch

Inteligentne zegarki są kompatybilne z systemami iOS i Android, dzięki czemu współpracują z Twoim smartfonem i sprawiają, że jesteś w kontakcie ze swoim otoczeniem. Poznaj ich funkcje i zobacz, jak mogą usprawnić Twoje codzienne działania. 

Kobiecy smartwatch

Bądź na bieżąco!

W smartwatchach Michael Kors zostało zastosowane oprogramowanie Wear OS, które umożliwia zawiadomienie właściciela zegarka o przychodzących wiadomościach, jak i powiadomieniach z portali społecznościowych. Dzięki temu nie sposób o przegapienie najważniejszych informacji ze świata. 

Słuchaj swojej ulubionej muzyki

Smartwatche Michael Kors umożliwiają dostęp i zarządzanie biblioteką muzyczną. To świetna wiadomość dla tych, którzy lubią słuchać muzyki, czy w czasie codziennych zajęć, czy w ramach podejmowanej aktywności fizycznej.

Uprawiaj sport

Skoro o aktywności fizycznej mowa… Zegarki z linii Access Smartwatch można wykorzystywać jako fitness trackery. Zegarek zmierzy ilość kroków, przebyty dystans, realizacje celu, czy spalone kalorie. Co więcej, jest także wodoszczelny! Tym samym dbanie o zdrowie i sylwetkę stanie się jeszcze łatwiejsze. 

NFC

Zegarek wyposażony jest w moduł NFC, dzięki czemu można nim dokonywać płatności zbliżeniowej. Koniec z szukaniem portfela w torebce, skoro można płacić jeszcze wygodniej. 

Modny smartwatch

Wbudowany mikrofon

Smartwatche mają także wbudowany mikrofon, co umożliwia odbieranie i inicjowanie połączeń. Przydaje się to wtedy, gdy musisz wykonać połączenie, a właśnie masz zajęte ręce.

Kolekcja smartwatchy Michael Kors Access zapewnia ogromne możliwości, tym samym jest kuszącą alternatywą dla osób, które poszukują inteligentnego zegarka o ciekawszym designie, niż te sportowe.

Zegarki z kolekcji smartwatchy Access łączą świat mody i nowoczesne technologie w jednym wyjątkowym urządzeniu. Tym samym Twój zegarek może stać się unikalnym centrum dowodzenia w Twoim codziennym życiu. Z smartwatchem Michael Kors Access Możesz pracować, ćwiczyć, nawiązywać połączenia, płacić i słuchać muzyki. Wyobraź sobie tyle funkcji w ozdobie, która właśnie znajduje się na Twoim nadgarstku.

Add Comment