Abonament z telefonem czy bez? Porównujemy oba rozwiązania

Jaki abonament wybrać? To pytanie zadaje sobie wielu klientów sieci telekomunikacyjnych. Abonament bez telefonu, abonament z telefonem, a może telefon bez abonamentu? Operatorzy prześcigają się w coraz korzystniejszych ofertach, by przyciągnąć klientów. Wybór odpowiedniej opcji warto uzależnić od własnych potrzeb. Z czego mogą wybierać klienci? Poniżej przedstawiamy dostępne opcje.

Abonament bez telefonu – od 29,95 zł miesięcznie!

Abonament bez telefonu to idealna opcja dla wszystkich, którzy posiadają już smartfon, a zależy im jedynie na korzystnej ofercie telefonicznej. Za 29,95 zł miesięcznie, klienci mogą zyskać nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y. Dodatkowo, otrzymują pakiet 5 GB internetu, z czego 1 GB mogą wykorzystać na terenie UE (w innych krajach niż Polska), bez dodatkowych opłat. Umowę na abonament w takiej kwocie można zawrzeć na 6 miesięcy lub dwa lata.

Nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y oraz internet to wygodna opcja, którą można zyskać, decydując się na abonament za 50 zł miesięcznie. W tym przypadku, klienci dostają pakiet 10 GB internetu. Po jego wykorzystaniu, nadal mogą korzystać z internetu bez dodatkowych opłat, ale ze zmniejszoną prędkością – do maksymalnie 1 Mb/s. Podobnie jak w abonamencie za 29,95 zł, klienci mogą – w ramach przyznanego pakietu – wykorzystać 1 GB internetu na terenie UE. Umowa jest zawierana na dwa lata.

Abonament z telefonem – korzystna opcja 2 w 1

Osoby, które szukają dostawcy usług telekomunikacyjnych, a jednocześnie potrzebują nowego smartfona, powinny skorzystać z abonamentu z telefonem. To wygodna opcja, która pozwala zyskać jednocześnie abonament i telefon w korzystnej cenie. W T-Mobile, klienci dostają do wyboru trzy wysokości abonamentu: za 70 zł, 90 zł i 120 zł. W każdym przypadku umowa jest zawierana na dwa lata, a klienci zyskują nielimitowane: połączenia na numery komórkowe i stacjonarne, SMS-y i MMS-y oraz internet. Abonentom jest przyznawana paczka 10 GB inetrnetu. Jeśli ja wykorzystają, nadal mogą korzystać z internetu, bez dodatkowych opłat, ale ze zmniejszona prędkością – do 1 Mb/s. Od wysokości abonamentu zależy, z jakich modeli telefonów będą mogli wybierać klienci oraz ile będą musieli zapłacić za nowy aparat.

Abonament z telefonem to łatwy sposób na nabycie najnowszego smartfona w korzystnej cenie. Z kolei abonament bez telefonu, jest najlepszą opcją dla tych, którzy mają już smartfon i nie potrzebują drugiego aparatu. W T-Mobile można również skorzystać z opcji zakupu telefonu bez abonamentu i podpisywania umowy. To coś dla tych, którzy mają już wykupiony abonament lub korzystają z oferty na kartę i nie chcą zawierać nowej umowy, a potrzebują nowy telefon. Aparaty dostępne w tej ofercie, można znaleźć na tej stronie: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/smartfony-bez-abonamentu.

2 komentarze

  1. Grzesiel 30 stycznia, 2019
  2. Paweł Roguszek 10 lipca, 2019

Add Comment